icon

Pepi House

1.0.89 için
Android

5.0

1

Tüm Pepi ailesinin ve sihirli evlerinin keyfini çıkarın

75.9k

Bu uygulamayı oyla

+3

Pepi House, küçük çocuklarınızın sevimli Pepi Ailesi ile oynamaktan keyif aldığı arkadaş canlısı bir oyundur. Çocuklarınızın, her bir aile üyesiyle oyun oynarken ve her odada bulunan ev eşyalarını araştırırken nasıl eğlendiklerini izleyin. Bu oyun, oyuncak-ev benzeri bir senaryo ile yavaş yavaş çocuklara Android oyun dünyasını tanıtıyor.

Oyunun bu ücretsiz sürümünde, sadece oturma odasını açacaksınız, ancak resmi Pepi House mağazasından uygulama içi hızlı bir şekilde satın aldığınız sürece keşfedilecek çok şey var... Her durumda, varsayılan olarak keşfedilecek yerlerin olmamasına rağmen, Pepi'nin dedesi ve evin her yerinde bulunan sevimli evcil hayvanlar dahil olmak üzere her bir aile üyesi ile oynayabilirsiniz.

Pepi House'un oynanışı olabildiğince basittir. Aslında, küçük çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır ve kendi başlarına keşfetmeleri için güvenli ve eğlenceli bir ortam sağlar. Ekranda görünen nesnelerden herhangi biri bir noktadan diğerine sürüklenebilir ve etkileşime girdiklerinde benzersiz bir reaksiyon gösterebilirler. Tek yapmanız gereken küçük çocuğunuza, istedikleri herhangi bir yere gitmelerini sağlamak için bir nesneye dokunmalarını öğretmektir. Hatta bazıları bıraktığınız yere bağlı olarak özel efektler yapar.

Küçük çocuklarınıza klasik çocuk oyuncağının günümüzün yeni versiyonunda Pepi House'un sunduğu oyun evinin tadını çıkarma şansı verin. Çocuklarınızı bu eğlenceli maceraya başlarken izleyin, aile üyeleri ve en az onlar kadar sevimli evcil hayvanlarıyla tüm evi keşfedin.
X